środa, 13 kwietnia 2011

Blogger wieczorny

Chciałam trochę zmienić szatę swojego Żywotnika, bo ta ostatnia była mało przekonująca nawet dla moich oczu - nie mówiąc o innych, ale niestety - pogrzebałam jedynie w ustawieniach, wstawiłam jako tło jakieś własne foto i zmieniłam kolory. Nadal nie jest tak, jak bym sobie tego życzyła, ale na więcej zmian i eksperymentów nie mam już dzisiaj siły. Najważniejsze, że dominującym kolorem znów jest niebieski. Niebieski i zielony. Może to tęsknota za prawdziwą wiosną, której nadal nie ma? A może to moje uniwersalne kolory życia...? W każdym razie, w ich otoczeniu czuję się dobrze. Zwłaszcza na ekranie ;-).

Dopijam zieloną herbatę i nasłuchuję, czy Maksymalny nie merda się za bardzo w wózeczku. Po kąpieli powinien spać długo chociaż nadal nie mam z nim nocnych problemów - jeśli o spanie chodzi. Śpi spokojnie i czasami nawet do niego nie wstaję. Kiedy słyszę, że się obudził i zabiera się za ssanie własnej dłoni (niemiłosiernie cmokta) - dostaje cyca, trochę z niego łyknie i nadal śpi. Dobre dzieciątko. Aleksander zasnął u dziadka. Nałaził się dziś po mokrym podwórku, napracował po swojemu, namarzł, więc już po zaledwie jednej dziadkowej bajce odleciał do krainy snów - po to, by nabierać sił przed kolejnym, zawsze tutaj dla niego pracowitym dniem.

Ja też już na dzisiaj znikam a nad wyglądem Żywotnika popracuję innym razem.

4 komentarze:

 1. Wiesz Amisho ja też tej wiosny mam sentyment do niebieskiego i zielonego.
  Utul chłopców od wirtualnej cioci. I dla ciebie też pozdrowionka i zyczonka aby cieplutka wiosna w końcu przyszła już nie przeplatana takimi strasznie zimnymi dniami ...

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo sympatycznie się zrobiło u Ciebie teraz:) też lubię takie kolorki! Tak jakoś miło i spokojnie wśród nich:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam,

  w marcu ukazała się moja strona - globalne forum dla osób w mieszanych związkach. Stronka jest dla 'całego świata', ale jako Polka, chcę zachęcić moje rodaczki do podzielenia się tam swoich doświadczeniem życia w mieszanym związku :-)

  Stronkę znajdziesz tutaj:

  http://www.mixedcoupleslife.com/

  Jeśli podoba się Tobie pomysł, zapraszam serdecznie :-)

  Ula Razmuk

  contact@mixedcoupleslife.com

  OdpowiedzUsuń

Dobre słowo zawsze mile widziane :-).