piątek, 1 czerwca 2012

Dzieciakom

Moim, Waszym, Wszystkim - DZIECIOM, DZIECIACZKOM, DZIECIĄTKOM, DZIECINKOM, DZIECIAKOM - zdrowia, uśmiechu, dobrych rodziców (opiekunów) i spełnienia marzeń. 

A na przyszłość - gąszczu wszelakich możliwości i - samych trafnych wyborów :):):):):)


12 komentarzy:

 1. a ja się jeszcze załapałam na życzenia od rodziców;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A do mnie dzisiaj zadzwoniła moja mamcia z życzeniami, jak to czyni rok w rok! I wcale nie słucha, jak jej mówię, że dzieckiem się już nie czuję! ;-))))
  Buziaki dla Twoich cudnych chłopaczków! :-)

  Ps. Te zdjęcia na stole były boskie, szczególnie to ostatnie, jak śpi. Rozczuliło mnie. :-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Julito, a ja odwrotnie, musiałam przypomnieć, że nadal jestem jej kochana córeczką a nie moje dzieci...wszystko oczywiście w formie żartu, bo mamę mam ukochaną :)

   Usuń
  2. Dzięki za życzenia...a Tobie wór niezapomnianych chwil z dzieciakami :)Niech one budują Wasze zaufanie i radość bycia z sobą nawzajem :*

   Usuń
  3. Julitka - to piękny gest ze strony Twoich rodziców - uwierz mi. Nawet jeśli to dzień dziecka, jesteś dorosła i mężatka... I ja wiem, co mówię... Maxi drzemiący na stole rozczulił i nas. Bo to się w zasadzie nie zdarza he he ;). więc jak zasnął - oboje - i ja i EDm polecieliśmy po telefony, aparaty by to uwiecznić.

   Galopku - jest dzień dziecka, matki etc. Nawet dziadka i ojca. Odkryłam, że nie ma dnia wnuka ha ha. Stąd dziadkowie czasem mogą czuć się zamieszani, pomieszani i zdezorientowani ha ha ;).

   Usuń
 3. Patyczek, kamyczek, kwiatek, gałązka to najlepsze zabawki. Piękno w prostocie. I te ulotne chwile cenniejsze od złota i platyny gdy Mały Człowiek odkrywa Świat na nowo: "Mamo, zobacz jaki pięęęęęęękny kwiatek!". Mali czarodzieje budzą magię w naszym codziennym życiu. Dobrze być Rodzicem! Wspaniale mieć Dzieci! Tak dobrze być dzieckiem, bo dzieckiem swoich rodziców jest się do końca. Dzięki Synowi nauczyłam się pielęgnować dziecko w sobie i zobaczyłam jak wiele zawdzięczam rodzicom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźnione ale najszczersze życzenia dla Twoich chłopców!!!

  Ja też każdego roku jestem zaskoczona jak mama mi przesyła życzenia na dzień dziecka..i wtedy znów przez chwilę czuje się małą Anią ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Arabelko - mi rodzice nie składają już życzeń od lat - ale jest to na pewno miłe - nawet będąc już mamą własnych dzieci :).

   Usuń

Dobre słowo zawsze mile widziane :-).